Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva STK Honce B
Odohrané 25.04.2018
Potvrdené STK Honce B 10
Gallo Viliam ml. 3.5/1, Spišák Miroslav 3.5/1, Gallo Viliam st. 1.5/3, Repiský Rudolf st. 1.5/0, Kamenský Milan 0/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:22
8 ŠK Jablonov nad Turňou B Detail zápasu
Barczi Lóránt 4/0.5, Kardos Pavol 2/2.5, Bartók Gabriel 2/2.5, Pál Balázs Árpád 0/4.5,
Odohrané 13.04.2018
Potvrdené STK KRAS Silica 5
Dely Attila 2/2.5, Farkas Ladislav 1/3, Kovács Alexander 1/3.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Kovács Dezider 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:21
13 STK Honce B Detail zápasu
Gallo Viliam ml. 4.5/0, Spišák Miroslav 4.5/0, Gallo Viliam st. 2.5/2, Repiský Rudolf st. 1.5/0, Kamenský Milan 0/3,
Odohrané 06.04.2018
Potvrdené STO Hrhov 8
Grulyo Dominik 3.5/1, Jánosdeák Dávid 3.5/1, Szepesi Arpád 1/3.5, Halászová Noémi 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:20
10 STK Honce B Detail zápasu
Spišák Miroslav 3.5/1, Gallo Viliam ml. 3/1.5, Repiský Rudolf st. 2/2.5, Gallo Viliam st. 1.5/3,
Odohrané 23.03.2018
Potvrdené STK Honce B 8
Spišák Miroslav 3.5/1, Gallo Viliam ml. 2/2.5, Repiský Rudolf st. 2/2.5, Gallo Viliam st. 0.5/2, Kamenský Milan 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:19
10 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Záhoranský Dušan 3.5/1, Trenka Štefan 3/1.5, Hutník Jaroslav 1.5/2, Leško Marek 1/3.5, Lenkey Vladimír 1/0,
Odohrané 15.03.2018
Potvrdené STK Baník Rakovnica B 7
Domik Ladislav 3/1.5, Tóth Kamil 2/2.5, Králik Štefan 2/2.5, Sedlák Ľuboslav 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
11 STK Honce B Detail zápasu
Spišák Miroslav 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Gallo Viliam st. 1.5/3, Repiský Rudolf st. 1.5/1, Kamenský Milan 0/2,
Odohrané 09.03.2018
Potvrdené STK Honce B 10
Spišák Miroslav 3/0.5, Gallo Viliam ml. 2/1.5, Kamenský Milan 0/3, Gallo Viliam st. 0/3, WO 5
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
8 ŠK Henckovce B Detail zápasu
Fafrák Ivan 3.5/1, Fafrák Slavomír 2.5/2, Zagiba Ján 2/2,
Odohrané 23.02.2018
Nepotvrdené Geológ Rožňava E 14
Lakatoš Marek 4/0.5, Hajdúk Alex 3.5/1, Bari Ján 3.5/1, Junger Ján 3/1.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
4 STK Honce B Detail zápasu
Gallo Viliam ml. 3.5/1, Spišák Miroslav 0.5/4, Kamenský Milan 0/4.5, Gallo Viliam st. 0/4.5,
Odohrané 16.02.2018
Potvrdené STK Honce B 14
Gallo Viliam ml. 4.5/0, Repiský Rudolf st. 4.5/0, Spišák Miroslav 4/0.5, Kamenský Milan 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
4 Obec Čierna Lehota Detail zápasu
Hric Ján 1.5/3, Oravec Jaroslav 1.5/3, Oravec Vladimír 1/3.5, Bystren Jaroslav 0/2.5, Nemčko Marian 0/2,
Odohrané 09.02.2018
Potvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 7
Máté Alexander 2.5/2, Gaži Lukáš 2.5/2, Darvaš Ján 2/1, Skokan Gabriel 0/4.5, Hatala Milan 0/1, Bodnár Imrich 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
11 STK Honce B Detail zápasu
Spišák Miroslav 4.5/0, Gallo Viliam ml. 2/2.5, Repiský Rudolf st. 2/0.5, Gallo Viliam st. 1.5/1, Kamenský Milan 1/3,
Odohrané 26.01.2018
Potvrdené STK Honce B 4
Spišák Miroslav 3.5/1, Gallo Viliam st. 0.5/4, Kamenský Milan 0/4.5, Németh Štefan 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
14 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
Gecelovský Matej 4.5/0, Benčko Marek 3.5/1, Boldi Nikolas 3/1.5, Gecelovský Igor 2/0.5, Kliment Miloš 1/1,
Odohrané 19.01.2018
Doručená kópia VAJDA TEAM Dobšiná 10
Červenak Ján 3.5/1, Červenak Roman 3/1.5, Bubenčik Marian 2.5/2, Kraga Štefan 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
8 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf st. 3.5/1, Gallo Viliam ml. 2.5/2, Spišák Miroslav 2/2.5, Kamenský Milan 0/1, Gallo Viliam st. 0/3.5,
Odohrané 15.12.2017
Potvrdené ŠK Jablonov nad Turňou B 17
Barczi Lóránt 4.5/0, Jakab Alexander 4.5/0, Bartók Gabriel 4.5/0, Herczeg András 3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
1 STK Honce B Detail zápasu
Gallo Viliam ml. 1/3.5, Kamenský Milan 0/4.5, Repiský Rudolf st. 0/4.5, Németh Štefan 0/4.5,
Odohrané 08.12.2017
Potvrdené STK Honce B 13
Gallo Viliam ml. 4.5/0, Spišák Miroslav 4.5/0, Gallo Viliam st. 2/2, Kamenský Milan 1.5/3, Repiský Rudolf st. 0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
5 STK KRAS Silica Detail zápasu
Dely Attila 2/2.5, Bokros Gabriel 2/2.5, Bodnár Robert 1/1.5, Farkas Ladislav 0/4, Kovács Alexander 0/2.5,
Odohrané 09.12.2017
Potvrdené STK Honce B 10
Spišák Miroslav 4.5/0, Gallo Viliam ml. 2.5/2, Kamenský Milan 1.5/3, Gallo Viliam st. 1/3, Repiský Rudolf st. 0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
8 STO Hrhov Detail zápasu
Grulyo Dominik 3/1.5, Jánosdeák Dávid 3/1.5, Jánosdeák Peter 2/2.5, Halászová Noémi 0/4.5,
Odohrané 24.11.2017
Potvrdené MSTO Dobšiná B 6
Trenka Štefan 2.5/2, Leško Marek 2/2.5, Matejzel Igor 1.5/3, Polanecká Gabriela 0/2.5, Hutník Jaroslav 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
12 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf st. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Spišák Miroslav 3/1.5, Gallo Viliam st. 1/3.5,
Odohrané 17.11.2017
Potvrdené STK Honce B 14
Gallo Viliam ml. 4.5/0, Spišák Miroslav 3.5/1, Repiský Rudolf st. 3.5/0, Gallo Viliam st. 2.5/2, Kamenský Milan 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
4 STK Baník Rakovnica B Detail zápasu
Domik Ladislav 3/1.5, Králik Štefan 1/3.5, Sedlák Ľuboslav 0/2, Tóth Kamil 0/4.5, Gerenyi Maťo 0/2.5,
Odohrané 11.11.2017
Potvrdené ŠK Henckovce B 10
Fafrák Ivan 3.5/1, Šimon Peter 2.5/0, Zagiba Ján 2/2, Kušnier Jozef 1.5/3, Fafrák Slavomír 0.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
8 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf st. 3/0.5, Gallo Viliam ml. 2/2.5, Spišák Miroslav 2/2.5, Gallo Viliam st. 1/3.5, Kamenský Milan 0/1,
Odohrané 03.11.2017
Potvrdené STK Honce B 12
Spišák Miroslav 4.5/0, Gallo Viliam ml. 2.5/2, Gallo Viliam st. 2.5/2, Repiský Rudolf st. 2.5/0, Kamenský Milan 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
6 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 3/1.5, Bari Ján 3/1.5, Jerga Michal ml. 0/4.5, Pitko Jozef 0/4, Junger Ján 0/0.5,
Odohrané 27.10.2017
Potvrdené Obec Čierna Lehota 5
Hric Ján 2.5/2, Oravec Jaroslav 2.5/2, Oravec Vladimír 0/4.5, Bystren Jaroslav 0/2.5, Nemčko Marian 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
13 STK Honce B Detail zápasu
Gallo Viliam ml. 3.5/1, Repiský Rudolf st. 3.5/0, Spišák Miroslav 3/1.5, Gallo Viliam st. 3/1.5, Kamenský Milan 0/1,
Odohrané 25.10.2017
Potvrdené STK Honce B 14
Gallo Viliam ml. 4.5/0, Repiský Rudolf st. 4.5/0, Spišák Miroslav 3.5/0, Gallo Viliam st. 1.5/3, Kamenský Milan 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
4 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Darvaš Ján 2/2, Magyar Pavol 1/0.5, Gaži Lukáš 1/3.5, Skokan Gabriel 0/3.5, Hatala Milan 0/4, Máté Alexander 0/0.5,
Odohrané 13.10.2017
Potvrdené ŠKST Slavošovce 11
Boldi Nikolas 4/0.5, Gecelovský Matej 3.5/1, Gecelovský Igor 2/0.5, Benčko Marek 1.5/3, Kliment Miloš 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
7 STK Honce B Detail zápasu
Gallo Viliam ml. 3.5/1, Spišák Miroslav 2/2.5, Repiský Rudolf st. 1.5/3, Kamenský Milan 0/4.5,
Odohrané 06.10.2017
Potvrdené STK Honce B 8
Repiský Rudolf st. 4/0.5, Gallo Viliam ml. 2/2.5, Spišák Miroslav 2/2.5, Kamenský Milan 0/2, Gallo Viliam st. 0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
10 VAJDA TEAM Dobšiná Detail zápasu
Červenak Ján 3.5/1, Červenak Roman 2.5/2, Bubenčik Marian 2.5/2, Kraga Štefan 1.5/1, Kašpar Štefan 0/2,
~ Poč. záznamov: 22 | Výhry/Remízy/Prehry: 14/0/8 | Úspešnosť: 63.64% | Skóre: 215:181 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 46969